S páteřní sítí ve střední Evropě - jsme srdce evropského internetu.

Agregovaný provoz na všech zákaznických portech
48 h

Internetový uzel Peering.cz spojuje telekomunikační společnosti, poskytovatele internetu, obsahové a jiné velké sítě v 9 datacentrech napříč Českou republikou, Slovenskem, Rakouskem a Německem.

Peering.cz statistiky

125sítí
814 Gbpsrekordní provoz
30x1G porty
208x10G porty
13x100G porty

Pomohli jsme řadě firem optimalizovat jejich síť a efektivněji vyměňovat data.

Napište nám- Zeptejte se, jak můžeme pomoci vaší síti!

Jsme spokojeni prakticky se vším - s bezproblémovým provozem, s portálem, kde vidíme aktualní provoz i historii, s reakcemi supportu i se skvělým přístupem pana Procházky.

Jonáš Meduna
Jonáš MedunaJON.cz
Získejte přímý přístup k TLD anycast službám.

Jste zvědaví, co se děje v srdci internetu? Sledujte nás na Twitteru.

Oznámení

Jsi síťový nadšenec? Hledáme nového síťového inženýra, který by se v Praze přidal k našemu rostoucímu týmu. Pro více informací pošli zprávu na info@peering.cz.

Cloud computing and hosting company @OVH just migrated its #100GE port with Peering.cz to Prague, #CeColo data center! @as16276 is available on our route servers. #peering #ovh
Peering_cz3. Červenec 2018
Replicate what works! @orange_sk upgraded to 2 x #100GE @ Sitel Bratislava #datacenter and can now get more juice through Peering.cz pipes.
Peering_cz22. Červen 2018
Good news for all Steam users with internet provided by one of Peering.cz connected networks! Yesterday night, Valve/@steam_games finished migration to a new 100GE port at Peering.cz. Let's add some more games to your library, download and play!
Peering_cz21. Červen 2018